Бяло вино Екинокс Вионие-Совиньон – Equinoxe Viognier-Sauvignon

26.60 лв.

Година на гроздобер: 2019
Бутилка: 750ml
Сортово съдържание: 40% Совиньон блан, 50% Вионие, 10% Мускат Петит Гра
Производител: Domaine De L’Arjolle

Отстъпка за количество
Количество Отстъпка Цена с отстъпка
6 + 15% 22.61 лв.
Bulk pricing will be applied to package: